قرمز

دارای فرکانس 575

تسکین دهنده بیماری ها و حساسیت پوستی

محرک میل جنسی و کشش است (آقایانی که میل جنسی ضعیف دارند باید رنگ اطاق خواب یا رنگ لباس همسرشان یا مهتابی اطاق خواب قرمز خوشرنگ باشد).

متابولیسم بدن را زیاد می کند کسانی که کم اشتهایی دارند باید از لباس قرمز یا سفره قرمز استفاده کنند تا حالت اسیدی را کم کرده هضم غذا راحت تر شود.

گرم کننده بدن بعلت سریعتر شدن گردش خون.

احساسات را شدید می کند.

برای افراد عصبی خوب نیست.

خستگی ایجاد می کند.

 

لباس قرمز:

لباس قرمز برای بچه باعث چشم خوردن او می شود.

برای کسانی که بدن آنها ناراحتی زیر را دارد سریع بدن آنها خوب می شود زیرا تحریک شده جریان خون سریع شده و سیستم ایمنی بدن تقویت می شود.

12- سوخته

13- زخم

14- سرخچه

15- مخملک

16- ناراحتی پوستی

 

آبی

دارای فرکانس 535

مفید برای:

1- ناراحتی عصبی چشم با دیدن رنگ آبی تحریک می شود و تسکین می دهد(محیط را برایشان آبی کنید)

2- حالت سرد و خنک کننده دارد و کشش را کم می کند چشم زخم را بی اثر می کند (لباس آبی چشم زخم را دور می کند)

3- کسانی احساس درد و ناراحتی بدن و کسالت دارند لبس آبی بپوشند و فضای اطاق را آبی کرده(آبی آسمانی و فیروزه ای)

4- کسانی که وسواس دارند از رنگ آبی برای پرده ها روی مبلها و پرده آشپزخانه استفاده کرده و روزی دو لیوان آب سیب و لیمو ترش و دو لیوان شیر بادام بخورند.

5- کسانی که زود هیجانی می شوند یا زیاد تب می کنند یا دچار بی خوابی هستند در محیط آبی استراحت کنند یا از چراغ خواب آبی آستفاده کنند.

6- برای فشار خون خوب است آرامش با استخر و دریا زیاد می شود و تعدیل می کند تنفس را و آرامش درونی ایجاد کرده محافظ بوده و در کارهای حساس وجدی از لباس آبی استفاده کنید.

7- دفع کننده مگس است و پشه را جذب می کند.

8- در معالجه سرطان و ترشح چرکی بدن موثر است.

 

سبز

دارای فرکانس 445 بوده بهترین درمان برای بیماران روحی و روانی استفاده از رنک سبز بهاری است و خستگی اعصاب را از بین می برد و گذر ایام حس نشده و تحمل پذیر شده و خنک کننده است و مهیج و تعدیل کننده نور خورشید و فشار خون را کم کرده برای بی خوابی و خستگی موثر بوده برای سر درد و میگرن خوب بوده و رشد گیاه را کم می کند.

 

زرد:

رنگ زرد گرم کننده و باعث خوشرویی و نشاط شده و حالت روحانی می دهد و فکر را تحریک می کند و بعضی از ناراحتی های عصبی را کم می کندو باعث تخمیر الکل می شود و کیفیت آنرا خوب می کند و رشد گیاه را سریع می کند.

 

لباس

لباس زیر سفید و نخی استفاده کنید زیرا ضد حساسیت است و لکه چربی را زود نشان می دهد ملیح و براق بوده و احساس نشاط و پاکی می دهد.

لباس پلاستیک ایجاد الرژی می کند.

لباس مشکی انسان را افسرده می کند.زیرا تمام نورها را جذب کرده و گرم می شود.

از رنگهای شاد استفاده کنید و در خانه از رنگهای سفید نارنجی سبز کم رنگ و آبی آسمانی استفاده کنید.و در اسلام بهترین رنگ زرد است زیرا دیده را خیره می کند.

به تناسب فصل لباس بپوشید.

لباسی بپوشید که از تن کردن آن احساس لذت کنید.

برای کت و شلوار آقایان خاکستری مناسب است.

رنگ ارغوانی(بین آبی و نارنجی است) :ابهت را زیاد می کند لطیف و ظریف است برای کم خونی خوب است و باعث خوشنودی دیگران می شود.

/ 0 نظر / 7 بازدید