موسیقی درمانی .ورزش درمانی.رقص درمانی.گل و رایحه درمانی..طب سوزنی .اب و غذادرمانی.رنگ درمانی.لمس درمانی. . سنگ درمانی .

 
نویسنده : فرزانه (ربابه)دریاباری - ساعت ٧:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱٠
 

مردها، کریستالها و سنگ جواهرات را اغلب به صورت انگشتر، گردنبند و غیره بکار می برند یا در روی لباسهای رسمی خود می آویزند تا موقعیت و منصب خود را در جامعه مشخص کنند.در دوران قدیم، جنگجویان ، کریستالهای براق را در طی جنگ بر روی سپرهای محافظ خود جاسازی می کردند تا از آنها محافظت کند. ساخت جواهرآلات و سنگهای قیمتی تزئینی امروزه هنوز هم عمدتاً به دست مردان انجام می گیرد اما استفاده از فلزات گرانبها و جواهر آلات مصنوعی به تدریج جایگزین استفاده از سنگ جواهرات می شود. استفاده از سنگهای شفابخش بعد از حکایت شاه آرتور ، پادشاه انگلستان ، با جادوگر خود ، مرلین، که در غار سنگی زندگی می کرد در میان مردم رواج یافت.اگر شما خجالت می کشید که در جلوی انظار مردم از این نوع سنگها استفاده کنید ، برایتان چند توصیه دارم:
· کریستالهای شفابخش خود را در یک کیسه کوچک قرار دهید و آن را به گردن خود بیاویزید و در زیر پیراهن پنهان کنید. سعی کنید کریستالهایی انتخاب کنید که نسبتاً مسطح باشند تا کیسه مزبور چندان برجسته نباشد. کریستالها را همچنین می توانید درون کیسه ای کوچک قرار داده و آن را درون جیب پیراهن خود قرار دهید.
· در محل کار خود می توانید کریستالها را به عنوان اشیای تزئینی در روی میز قرار دهید. اگر کسی راجع به آنها پرسید می توانید در جواب بگویید که جنبه تزئینی دارد یا برای بچه خود خریده اید که به کلاس درس علوم خود ببرد.
· در هنگام شب، کریستالها را می توانید در زیر بالش یا تشک خود قرار دهید. فراموش نکنید که سنگهای شفابخش خود را حداقل ماهی یکبار بشویید و تمیز کنید.


 
comment نظرات ()
 
  

 نویسندگان همکار 
فرزانه (ربابه)دریاباری

 

 امکانات جانبی